T.O. RAČÍ ÚDOLÍ

jihočeská trampská osada

vandry Martina a Toulavej 2006

Silvestr 2007 trávíme na Račáku.K obědu máme slušný základ,kterej nám promastil žaludky(luxusní maso,zelí,knedlík), takže jsme všichni střízliví (opravdu všichni,i Toulavej). Děláme s dětma různý blbosti na louce se svítícíma rybářskýma tyčkama,kterýma se postříkáme,takže zastavujou i auta na silnici,aby se na ty exoty podívali a Silvestra si užíváme v pohodě.
Jedem zase do Jindřiše,poprvé s námi jede Toulavej,takže tancujem o sto šest. Domů se nám moc nechce,ale protože jsou mezi námi cvoci co pracujou i o víkendu,jedem domů docela brzo.
Stopař nás pozval do Jeseníků na jejich chatu a tak jsme natankovali plné nádrže a vyjeli.Strávili jsme několik dní v krásné přírodě, vyrazili na pár pěkných výletů a bylo nám fajn.Ještě líp nám bylo,když jsme vyzkoušeli místní hospůdku a ochutnali pivo Holba,které leze pěkně do hlavy a ve spojení s teplým rumem,se obsah žaludku některých z nás změnil ve stravu pro rybičky v horském potoce.
V první polovině roku 2006 jsme hodně jezdili na Račák se Stopařema a tak jsme se domluvili,že vyrazíme i na vodu. Půjčili jsme si raft a jedem. Počasí nám vycházelo dobře a tak ani tenhle rok nás Vltava nezklamala.
Osada Naděje má oheň na Náhodě. Mám pár dní po maturitě,takže s neskutečně krásným pocitem vyrážíme do Třísova,kde se sešlo pár lidiček. Do osady Naděje byla přijata nová osadnice Dana. Když se stmívalo zapálili oheň,rozdali placky a camrátka.I když nás bylo asi dvacet,tak jsme se dobře bavili.
Bohužel naše osada přišla tragicky o osadníka Myšáka.A tak jsme pár dní na to udělali malou Smutečku v hospodě v Krásetíně,kam Myšák chodil.
 
Děkujeme za návštěvu a těšíme se na setkání